Přípravný teambuilding pedagogického sboru

přidáno: 1. 9. 2014 0:47, autor: Kateřina Krausová
Ve čtvrtek 29.8 se tým pedagogů vydal na dobrodružnou výpravu, spojenou s posilováním mezipředmětových vztahů. Semináře a společná setkání, na které jsme si již v rámci projektu Klíčování zvykli, nám totiž velice chybí. Po třídenní usilovné práci předmětových komisí v kabinetech došlo na teambuilding, brainstorming, coffe break a po náročném plnění úkolů ve skupinách i na závěrečnou after party secesion s vyhlášením výsledků. Fundraising s vytýčením trasy pochodu a se zacílením úkolů zaměřených na logické i nelogické myšlení, slovní zásobu a kreativní i akční tvorbu provedla KK.
Turistickým cílem pedagogického sboru se stal vrch Tábor s jednou z nejkrásnějších rozhleden v kraji. Počasí nám přálo a tak i výhled na všechny dominanty Krkonoš i Jičínska byl nádherný. To byla panoramata!
 Kromě rozhledny a plnění znalostních a kreativních úkolů došlo i na prohlídku zatím tajného objektu- možná budoucího detašovaného zařízení školy.
Závěrečné vyhlášení dvou vítězných družstev a jejich odměnění zásobou iontových nápojů, které se pedagogům při náročném startu do nového školního roku budou určitě hodit, proběhlo během oběda v restauraci Na Ploužnici. Tam unavený tým učitelů dorazil kolem poledne.

Krásné fotky vytvořila šikovná p.prof. Vlasta Drábková. Díky!!!
Comments