Aktuálně‎ > ‎clanky-1‎ > ‎

Aktuální dění v projektu - říjen 2010

přidáno: 25. 10. 2010 11:10, autor: Josef Křeček
Úvodem bych se vám, milí čtenáři, chtěl omluvit za kratší odmlku v informacích o našem projektu. Ta byla způsobena mými povinnostmi v souvislosti s generálkou nových státních maturit. Nyní už se budu snažit, abyste všechny informace dostávali co nejdříve (jinými slovy, abych se co nejvíc přiblížil k online zpravodajství z projektu).

Dnes (25.10.) máme za sebou prvních 25 z celkových 548 dní projektu a první klíčová aktivita - hospitace - čile probíhá. Zatím proběhla řada vzájemných hospitací mezi našimi pedagogy, ale blíží se i hospitace našich učitelů na jiných školách v ČR (Tábor, Semily), ale i v zahraničí (Německo, Belgie, Dánsko).

Se zápisy z některých hospitací se můžete seznámit v sekci Klíčové aktivity/01a Domácí hospitace. Tam najdete i fotografie a odkaz na videozáznamy. Za tento vynikající materiál patří poděkování kolegyni Kateřině Krausové.

Blíží se také termín školení účastníků projektu v rámci druhé klíčové aktivity. To proběhne ve dnech 26.-28.11.2010 a samozřejmě se o něm zde dočtete také.

K našim úspěchům patří také již tři mediální zásahy (z nichž dva se zdařily dokonce před termínem zahájení projektu), na dalších se pracuje - tiskovou zprávu pro média pomalu dokončuji a připravuji k odeslání.

To je zatím vše, další informace budou brzy následovat.


                                                                                                        Josef Křeček, PR manažer projektu
Comments